KURUM AMİRLERİ EL ELE VERDİ KÖY OKULU YENİLENDİ

KURUM AMİRLERİ EL ELE VERDİ KÖY OKULU YENİLENDİ
banner3

İnebolu'ya bağlı Yukarı Köyü İlkokulu, kurum amirleri ve kurum personellerinin sosyal sorumluluk projesi kapsamında tadilat edilerek yeni haline kavuşturuldu.

22 öğrencisi bulunan Yukarı Köyü İlkokulu, uzun süredir bakım ve tadilat bekliyordu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Aktaş'ın öncülüğünde köye giden İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Muzaffer Yeşilyurt, İlçe Özel İdare Müdürü Tuncay Sönmezışık, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Yusuf Birden, İnebolu Devlet Hastanesi Müdürü Süleyman Kılıçarslan, Karayolları 152. Şube Şefi Selçuk Kısmet ile 2 karayolları ve 2 hastane personellerinin de katılımıyla köy okulu yenilenerek öğrencilerin hizmetine sunuldu.

Giydikleri tulumlarla okul binasının tadilatını ve boyasını kendi elleriyle yapan kurum amirleri ve kurum personellerine hazırladıkları ikramlarla teşekkür eden öğrencilerin mutluluğu yüzünden okundu.

Sosyal sorumluluk projeleriyle Yukarı Köyü'nün 22 öğrencisini sevindiren kurum amirlerinin birlik ve beraberliğini tebrik eder diğer projeler içinde örnek teşkil etmesini dileriz.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2017, 11:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER