AK PARTİ'DE MUSTAFA HUNER ÖZAY DÖNEMİ

AK PARTİ'DE MUSTAFA HUNER ÖZAY DÖNEMİ
banner13
banner3

AK Parti İnebolu İlçe Başkanlığı'nda 6. Olağan Kongresi sonrası Mustafa Huner Özay dönemi resmen başladı.

İnebolu Belediye Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen kongreye AK Parti Kastamonu Milletvekilleri Hakkı Köylü ve Metin Çelik, AK Parti İl Başkanı Halil Uluay, il ve ilçe yöneticilerinin yanısıra AK Partili üyeler katıldı.

Divan oluşturulmasının ardından protokol konuşmaları gerçekleştirildi. Ardından genel merkezin aday gösterdiği tek liste ile seçime gidilerek AK Parti İnebolu İlçe Başkanlığı'nda Mustafa Huner Özay ve yönetiminin dönemi resmen başladı.

Genel kurulda konuşan AK Parti yeni İlçe Başkanı Mustafa Huner Özay, "İnebolu'muz için, köylerimiz için, memleketimizde yaşayan insanlar için en iyisini yapmaya çalışacağız. Yeni tertemiz bir sayfa açıyoruz. Ama bu sayfanın içinde hepimiz varız. Bir olursak dirlik olursak başaramayacağımız bir şey yok. Allah yar ve yardımcımız olsun" diye konuştu.

Mustafa Huner Özay'ın yönetim kurulu asil üyelerinde Sedat Kan, Mehmet Ali Kömürcü, Kadir Yıldırım, Yaşar Kara, Yaşar Dursun, Mehmet Eren, Merve Mangaloğlu, Salih Telli, Recep Atacan, Yaşar Aydoğan, Ali Eşen, Tuncay Gökcen, Hediye Çavuş, Ahmet Uysal yer alırken yönetim kurulu yedek üyelerinde ise Latif Gökcen, Tolga Erkan, Cafer Yıldız, Erdi Balta, Ömer Gülamoğlu, Nedim Aksakal, Mehmet Durmuş ve Gülcan Karaca yer aldı.