Metin Gürel Sağlık-Sen İl Yönetiminde

Metin Gürel Sağlık-Sen İl Yönetiminde
banner3

Kastamonu Sağlık-Sen Genele kurulu olağan kongresi gerçekleştirildi.

Mevcut başkan Mehmet Öz’ün güven tazelediği Sağlık-Sen  genel kurul seçiminde İnebolu Devlet Hastanesi personellerinden  Metin Gürel de  Memur-Sen’e bağlı Sağlık-Sen  genel kurulunda  asil yönetim kurulu üyesi olarak yer  aldı . Metin Gürel, ayrıca ilçemizde Memur-sen ve Sağlık-sen ilçe temsilciliğine seçildi.

Mehmet Öz Başkanlığı’nda asil yönetim kurulu üyeliklerine, İbrahim Zafer Meydanlı, Himmet Sevindir, Fahri Ahmetbeşeoğlu, İbrahim Şahinoğlu, Suat Yemenici ve Metin Gürel. Denetim kurulu asil üyeliklerine, Yakup İleri, Yücel Ölmez, Yılmaz Aslan, Satı Delioğlu ve İsmail Mutlu. Disiplin kurulu asil üyeliklerine, Yılmaz Kırkbeşoğlu, İsmail Akın, Serkan Otçu, Fatih Cengiz ve Uğur Yiğitsoy. Üst kurul delegeliklerine de Mehmet Öz, Hüsnü Güngör ve Nazmi Ateş seçildi.

Sağlık-sen İl  yönetim kurulunda yer alan Metin Gürel  sosyal medya hesabından  şunlara yer verdi. 

Gürel; ‘’Memur -Sen’e bağlı Sağlık-Sen Kastamonu İl Başkanlığı seçiminde yönetimin kurulunda  bana görev veren daha önce ve halen başında bulunduğum İnebolu sağlık-sen ve  İnebolu Memur-Sen Temsilcisi ile beni onurlandıran Sayın Mehmet Öz Başkanıma il yönetimine seçilmem de büyük destek veren İnebolu Devlet Hastanesi, Doğanyurt Abana, Bozkurt, Çatalzeytin ve Doğanyurt ilçelerindeki tüm Üye ve delegelere teşekkür eder  ve sahilin de artık il yönetiminde neferi olacağımı buradan desteklerini veren tüm dostlarıma teşekkür eder sizleri mahcup etmemek için var gücümle çalışacağım’’ Dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2018, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER