Cumhuriyet Kupası Futsal Turnuvası ve Cumhuriyet Bisiklet Turu düzenlendi

Cumhuriyet Kupası Futsal Turnuvası ve Cumhuriyet Bisiklet Turu düzenlendi
banner3

İnebolu Kaymakamlığı’nca Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. Yılında yapılacak Cumhuriyet Bayramı kutlama programı etkinlikleri kapsamında “Cumhuriyet Kupası Futsal Turnuvası” ve “Cumhuriyet Bisiklet Turu” düzenlendi.

Yapılan yazılı açıklamaya göre; 14 takımın mücadele edeceği Futsal turnuvasının ilk maçı 24 Ekim Çarşamba günü saat 18.00'de 25 Ağustos Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek. Turnuvaya, İsmetpaşa MTAL, Sahil Güvenlik, Huzurevi, Jandarma, Emniyet, Adliye, Piri Reis MTAL, Hastane, Müftülük, Özay Gemi Acenta, Cezaevi Adliye, Şehit Arif Demirel İHL, İbn-i Sina MTAL, Aşağıçaylı Köyü Spor takımları katılacak olup turnuvanın final maçı ise 29 Ekim Pazartesi günü saat 16.00'da oynanacak.

Cumhuriyet Bisiklet Turu ise 28 Ekim Pazar günü saat 14:30 da Türk Ocağı Binası önünden başlayacak, Kızılkara Köprüsünden dönülerek Türk Ocağı Binası önünde bitecektir. İstiklal Marşımızın okunması ile de etkinlik sona erecek.

Düzenlenen Etkinlikler, Gençlik ve Spor İlçe Müdür V. Mustafa Sinan Ulaşan ve Resmi Bayramlar Genel Koordinatörü İbn-i Sina MTAL Müdürü Hakan Civelekoğlu tarafından organize edildiği bildirildi. Cumhuriyet Bayramı nedeni ile düzenlenecek olan etkinliklere tüm halkımızın davet edildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER