İlhan Engin 'Vatandaşın umudu olduk'

İlhan Engin 'Vatandaşın umudu olduk'
banner3

İYİ Parti Kastamonu 1. Sıra Milletvekili adayı İlhan Engin, İnebolu çarşı esnafını ziyaret etti.

Ziyaret sonrasında gazetemize konuşan İYİ Parti Milletvekili Adayı Engin, vatandaştan olumlu sonuçlar aldıklarını belirterek "Tabiri caizse vatandaşlarımız 'Kurtarın bizi bu zulüm iktidarından' diyor." diyerek vatandaşın umudu olduklarını ifade etti.

Seçim çalışmaların her ilçede güzel bir şekilde devam ettiğini belirten İlhan Engin "Vatandaşın yaklaşımı çok iyi, vatandaşla bire bir sohbet etmeye çalışıyoruz. Tabiri caizse vatandaşlarımız 'Kurtarın bizi bu zulüm iktidarından' diyor. Biz baştan İYİ Parti'yi kurduğumuz da 3 milletvekili diye hedef koyduk ama sahaya inince on gün öncesine kadar vatandaşın sokakta yaptığı yorum İYİ Parti için 1 milletvekiliydi. Ama şuanda Kastamonu'da 2 milletvekili alacağı yorumları yapılıyor. Bunu biz öğretmiyoruz, yapmış olduğumuz çalışmayla, projemizle ve seçim beyannamemizle vatandaşın gerçekten umudu olduk. İnşallah 25 Haziran sabahı Türkiye yüzünü güneşe dönecek. İyi günler bizi bekliyor." dedi.

Vatandaştan en çok AK Parti Milletvekili Hakkı Köylü'yü göremedikleri yönünde şikayet aldıklarını belirten Engin, "İnebolulu bir hemşehrimiz ilçenin bir sıkıntısından bahsederek Hakkı Köylü'yü hiç göremediklerinden bahsetti. Aynı şikayeti gezdiğimiz tüm ilçelerde neredeyse duyduk. 16 yıldır yaklaşık 4 dönemdir milletvekilidir kendisi ama Hakkı Köylü'yü ben bile görmedim, aslında yollarımızın kesişmesi lazım. Karşılaşsak bende İnebolu'nun, Devrekani'nin ve bütün Kastamonu'nun hakkını kendisine sorarım. İnşallah bunları el birliği ile aşacağız. İnebolu İYİ olacak, Kastamonu İYİ olacak, Türkiye İYİ olacak" diye konuştu.