GİZEMLİ HAYIRSEVER KORKULUKLARA GİYSİ ASIP KAYBOLDU

GİZEMLİ HAYIRSEVER KORKULUKLARA GİYSİ ASIP KAYBOLDU
banner3

İlçemizde kimliği belirlenemeyen bir hayırsever, ihtiyaç sahiplerinin kullanması için dere korkuluklarına, 'Hepsi temizdir ihtiyacı olanlar alsın Arkadaşlar’’ notuyla çeşitli kıyafeti astı.

İlçemizde  gece Saatlerinde bisikletle Abdurrahmanpaşa Caddesine gelen bir kişi Pantolon, kazak, tişört gibi çeşitli kıyafetleri dere korkuluğuna astı. Hayırsever, kıyafetlerin her birinin üzerine de 'Hepsi temizdir ihtiyacı olanlar alsın Arkadaşlar ' yazılı not bıraktı. Hayırseverin örnek davranışını, çevredeki vatandaşlar da takdirle karşıladı.

Yoldan geçerken kıyafetleri gören vatandaşlar  "Yıkamış, temizlemiş; insanların ihtiyacını düşünerek. Bunları buraya asmış kendisi. Allah ondan bin kere razı olsun. Eğer kimse bunu yapan, toplumumuza örnek olması gerekiyor. İlçemizde böyle bir şey görmek, inşallah Türkiye genelinde yaşanır, çünkü önemli olan bayramda yeni değil, temiz giymektir, çocukları giydirmektir. Gerçekten kendisini kutlarım. Hele ki bu sokakta böyle bir şey yapması bizleri de çok gururlandırdı" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2018, 14:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER