Reis Gıda Yönetim Kurulu Başkanı İnebolulu Hemşehrimiz Mehmet Reis, İnebolu Lisesi mezunlarının 50’nci mezuniyet yılı nedeniyle ilçemizde düzenlene etkinliğe katılımı sonrası Huzurevi ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulundu.

Yeni Huzurevi için Karadeniz Mahallesi’ndeki arsasını bağışta bulunmak istediği öğrenilen Hemşehrimiz Mehmet Reis, huzurevi ile birlikte bir de kreş yapılmasını talep ettiği belirtildi. Reis’in şuandaki mevcut Huzurevi yanında bulunan yaklaşık 2,5 dönüm araziyi Yeni Huzurevi yapımı için bağışta bulunmak istediği öğrenilirken talep olarak Huzurevi’nin yanında bir de kreş hizmetinin ilçemize kazandırılması istediği ifade edildi.

KAYMAKAM BAYCAR: “AYRILIRKEN EN FAZLA ÜZÜLDÜĞÜM İLÇE İNEBOLU OLDU” KAYMAKAM BAYCAR: “AYRILIRKEN EN FAZLA ÜZÜLDÜĞÜM İLÇE İNEBOLU OLDU”

İnebolulu Hemşehrimiz Reis Gıda yönetim kurulu Başkanı Mehmet Reis; ‘’ Daha öncesinde yaklaşık iki sene öncesinde bakanlıkla görüşmeler yapıldığını biliyorum. Tabi ki biz de bu konuyla ilgili sadece huzurevi değil biz bir kreşinde yapılmasını talep ettik. Kreş İnebolu için çok büyük bir ihtiyaç. Huzurevinin temelleri atılırken hatta kararı alınırken Rahmetli Salih Osmanoğlu birlikte idik. Huzurevinde benimde restore ettirdiğim bir oda var. Yeniden bir huzurevinin ve kreşin yapılması için bakanlıkla ilgili görüşmeler devam edecek. ‘’ dedi.

Editör: Barış İlyasoğlu