Tasmalı pitbull kediyi telef etti...

banner3

Tasmalı ama başıboş gezen pitbull cinsi köpek, sokakta gezen kediye saldırıp telef etti. Kediye saldırdığı o anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

İnebolu Cumhuriyet caddesinde pitbull cinsi köpeğin bir kediyi parçaladığı görüntüler kan dondurdu. Dehşeti izleyenler korkudan müdahale edemedi. O anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

ZAVALLI KEDİ KISA SÜREDE TELEF OLDU

Görüntüde köpeğin kediye saldırdığı ve kanlar içindeki hayvanın can çekiştiği görüldü.

VATANDAŞLAR TEPKİ GÖSTERDİ

Dehşeti gören vatandaşlar; ‘’ Pitbull cinsi bir köpek kediyi saniyeler içerisinde boğarak öldürdü. Kedi arabanın altına kaçarak canını kurtarmaya çalıştı ama köpek kediyi aracın altından çekerek saldırmaya devam etti. Korkudan müdahale edemedik. Bu köpek bizim çocuğumuza saldırsa ne olacak. İlçe merkezinde birçok köpek var. Bu köpeklere her gün bir yenisi daha ekleniyor. Yetkililere sormak istiyoruz; bu köpek sorunu ne zaman çözülecek. Sokaklarda korkudan gezemez olduk, çocuklarımız sokağa çıkamaz, okullarına gidemez oldu. Bu soruna biran önce çözüm bulunmasını istiyoruz.’’ Dediler.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2021, 15:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
M karaogl
M karaogl - 3 yıl Önce

Tehlike arzeden hayvanbesleyenkardeslerimize. Amir. Tarafından nerelerde ne şartlarda gezdirilecek kisilertsbit edilip bilgilendirmekamacli bibi verilip. Daha sonraki tedbirlerde cezai hüküm uygulanmalidir

Serap
Serap - 3 yıl Önce

Pitt Bull çoğu ülkede yasaklanmış durumda. Bu köpeğin taşması olduğundan belli ki sahipli. Sahibinin soruşturulması lazım. Diğer köpeklere özellikle sokak köpeklerine mal etmek abesle istigaldir. Sokak köpekleri dilsiz canlılardır. Belli yerlerde besleme kararı onları ölüme terk etmektir. Yaşam haklarını ellerinden almaktır.

SIRADAKİ HABER