Kastamonu U15 Ligi’nde şampiyon 29 Nisan Cumartesi günü oynanacak olan İnebolu 9 Haziran Spor Kulübü-Özel İdare KHS karşılaşmasının ardından belli olacak. Hasan Doğan Tesisleri’nin ev sahipliği yapacağı karşılaşma saat 14.00’da başlayacak.

Kastamonu U15 Ligi’nde normal sezon geçtiğimiz hafta oynanan karşılaşmaların arından tamamlandı. Kırmızı ve Beyaz olmak üzere 2 ayrı grupta oynanan ligde 10 takım mücadele etti.

Kırmızı Grup’ta İnebolu 9 Haziran Spor Kulübü, oynadığı 8 karşılaşmada 7 galibiyet 1 beraberlik elde ederek 22 puan topladı ve sezonu zirvede bitirdi. İnebolu temsilcisi bu karşılaşmalarda 23 gol atarken kalesinde ise yalnızca 1 gol gördü.

Beyaz Grup’ta ise Özel İdare KHS’de namağlup şekilde finale kalmayı başardı. Özel İdare bu süreçte oynadığı 8 karşılaşmada 5 galibiyet 3 beraberlik elde ederek 18 puan topladı. Bu karşılaşmalarda 21 gol atan Özel İdare kalesinde ise 7 gol gördü.

FİNAL HASAN DOĞAN’DA

Kırmızı Grup lideri İnebolu 9 Haziran Spor Kulübü ve Beyaz Grup lideri Özel İdare KHS’yi karşı karşıya getirecek olan karşılaşma 29 veya 30 Nisan tarihinde Hasan Doğan Tesisleri’nde oynanacak.

Editör: TE Bilisim