İnebolu’da emlak ve danışmanlık sektöründe hizmet veren Tureng, Abana Şubesini hizmete açarak İnebolu ile birlikte Abana ilçesinde de faaliyetine başladı.

“Tureng’te size uygun bir ev her zaman var” sloganı ile yıllardır ilçemizde emlak ve danışmanlık sektöründe gelişen ve değişen teknolojiye uyum sağlayarak, alıcı ve satıcıları ortak bir paydada buluşturan, işletmesi Ali Ünlü’ye ait Tureng Emlak Danışmanlık büyümeye devam ediyor.

İnebolu’daki faaliyetlerine devam eden Tureng Emlak, ikinci şubesini de Abana’ya açarak bölgede emlak ve danışmanlık sektöründe markalaşma adımlarını bir bir gerçekleştiriyor.

ORMANLARA GİRİŞLER 15 EKİM’E KADAR YASAK! ORMANLARA GİRİŞLER 15 EKİM’E KADAR YASAK!

Tureng Emlak Danışmanlık’ın Abana Şubesi açılışı görkemli bir törenle gerçekleştirildi.

Açılış törenine Abana Kaymakamı Hilal Buse Ünal, Bozkurt Kaymakamı Hasan Erdoğan, Abana Belediye Başkanı Seda Oyar, İnebolu önceki dönem belediye başkanı Mustafa Huner Özay, Belediye Meclis Üyeleri Şevket Camcı ve Oğuzhan Yelkenci, kurum amirleri, İnebolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şakir İşeri, siyasi parti temsilcileri, İnebolulu ve Abanalı esnaflar, banka şube müdürleri ile çok sayıda kişi katıldı.

Yapılan duanın ardından yeni işletmenin açılış kurdelesi kesildi.

Merkez Mahallesi Hilmi Uran Caddesi No: 2 Abana adresinde faaliyetine başlayan Tureng Emlak Danışmanlık’a yeni şubelerinin hayırlı olmasını dileriz.  

Tureng2

Tureng3

Tureng4

Editör: Barış İlyasoğlu