İmza İçin İlçe Seçim Kuruluna Koştular

İmza İçin İlçe Seçim Kuruluna Koştular
banner3

Liman mevkiinde ki İnebolu Seçim Kurulu’nda imza yoğunluğu yaşanıyor.

Sabah saatlerinden itibaren seçim kurulunun önüne Cumhurbaşkanlığına imza vermek için İnebolu Abana Bozkurt Çatalzeytin Doğanyurt ilçelerinden birçok kişi geldi. Seçim Kuruluna imza vermek için gelenlerin içinde İnebolu Abana Bozkurt Çatalzeytin ilçeleri İyi Parti yönetici ve üyeleri dikkati çekti. İnebolu Seçim Kuruluna Cumhurbaşkanlığına imza vermek için gelenlerin içinde Meral Akşener’in yanında, Temel Karamollaoğlu ve Doğu Perinçek’e destek vermek için gelenlerin olduğu görüldü.

İYİ Parti İnebolu İlçe Başkanı Ahmet Nuri Çelebi ile Bozkurt İlçe Başkanı Ahmet Mıh Gazetemize yaptığı açıklamada demokrasi için adalet için eşitlik için imza atmaya gelenlerde çok yoğun katılım yaşandığını belirttiler. Çelebi bütün üyeleri ile imza kampanyasına katıldıklarını belirtirken, Mıh ise Devlet Bahçeli’nin dün akşam yapmış olduğu çıkışın partiyi daha da güçlendirdiğini belirterek 25 km den imza vermeye geldiklerini söyledi.

Saat 11.20 itibari ile Türkiye geneli imza verme sayısının Cumhurbaşkanlığına Meral Akşener için 68404 olduğu görülürken imza atma işlemi devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2018, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER