CHP SEÇİM BÜROSU AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

CHP SEÇİM BÜROSU AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ
banner3

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı’nın katılımıyla önceki gün CHP Belediye Başkan Adayı Faruk Öz’ün seçim bürosu açılışı gerçekleştirildi.

CHP İnebolu İlçe Başkanlığı’nda partililerle toplantı yaptıktan sonra ilçe merkezindeki seçim bürosunu açan Milletvekili Baltacı, şunları söyledi: “31 Mart yerel seçimleri sıradan bir seçim değildir. Belediye Başkan Adayımız Faruk Öz İnebolu ile ilgili projelerini seçim süreci boyunca anlatacak. İnebolu ile ilgili ne düşündüğümüzü, ne yapmak istediğimizi, bu kentte nasıl yaşamayı arzuladığımızı İnebolularla paylaşacak. 31 Mart’tan sonra Türkiye’yi daha farklı bir siyasal atmosfer bekliyor. Türkiye’nin bugün içinde bulunduğu tüm krizleri, ekonomik krizi, demokrasi krizi, hukuk krizi, dış politika krizini aşabilmenin yolu 31 Mart’tan geçiyor. İnebolu’yu ve diğer ilçelerimizi almaktan geçiyor. Biz İnebolu’da Faruk Öz’ün başarılı olacağına yürekten inanıyorum.”

İnebolu’yu yaşanabilir bir kent yapmak, hem turizmde hem de ticarette eski hareketli günlerine yeniden döndürmek için önemli projeleri olduğunu belirten Belediye Başkan Adayı Faruk Öz ise “El ele vererek 31 Mart’ta İnebolu’yu halkçı, toplumdan yana, eşit ve adil bir yönetimle tanıştıracağız. Hep birlikte başaracağız.” diye konuştu.

Milletvekili Hasan Baltacı daha sonra İl Başkanı Hikmet Erbilgin, İlçe Başkanı Hasan Çelebioğlu ve Belediye Başkan Adayı Faruk Öz’le birlikte esnafları dolaştı.