'Belediye Başkanlığı'na Partimizin Bayrağını Dikmemiz Gerekiyor'

'Belediye Başkanlığı'na Partimizin Bayrağını Dikmemiz Gerekiyor'
banner3

AK Parti İlçe Kadın Kolları Kongresi'nde konuşan AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Huner Özay, birinci hedeflerinin belediye başkanlığına partilerinin bayrağını dikmek olduğunu belirterek hep birlikte özverili şekilde çalışmaları gerektiğini söyledi.

"AMACIMIZ İNEBOLU'YU KURTARMAK"

Kongrede konuşma yapan Özay, "Hepimiz Şerife Bacı'nın torunlarıyız. Şerife Bacı sırtına evladını almadı, mermileri aldı, bombaları aldı bunları taşıdı. Cumhuriyetimizi kurdular. Bizde Allah'ın izniyle bu tarihten itibaren birlik beraberlik içinde, kutuplaşmadan, özveriyle, İnebolu'muzu inşallah kurtaracağız. Bu havada bu yağmurda, çamurda buraya geldiniz demek ki artık hepimiz aynı halkanın içindeyiz. Bizim amacımız gayemiz İnebolu'muzu kurtarmak." dedi.

"BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NA PARTİMİZİN BAYRAĞINI DİKMEMİZ GEREKİYOR"

Biliyorsunuz 2014 seçimerinde belediye başkanı adayıydım, küçük bir oy farkıyla seçimi kaybettik. Biz o zaman İnebolu'nun bir 5 yılına daha mani olmayın, gelin birlik beraberlik halinde çalışalım dedik. Ama olmadı Allah böyle taktir etmiş demek ki. Seçimler biliyorsunuz gençler ve bayanlarla çalışarak kazanılıyor. Biz burada yaşıyoruz, memleketimizi seviyoruz, çocuklarımızın memleketimizden gitmesini istemiyoruz, yanımızda kalmalarını istiyoruz, torunlarımızla beraber gezmek istiyoruz. Ama bunun için Belediye Başkanlığı'na partimizin bayrağını dikmemiz gerekiyor. Bunun için özveriyle çalışmamız gerekiyor. Ben bunu gözlerinizde görüyorum. İnşallah biz bu seçimi kazanacağız, memleketimize hayırlı hizmetler yapacağız. Bizim şahsımıza istediğimiz bir şey yok. Biz İnebolu'da mutlu huzurlu, herkes birbirine gitsin gelsin, yok onun dükkanına kim girmiş, bunun evine kim oturmaya gitmiş artık bunu istemiyoruz. Biz herkes huzur içinde her yere girsin çıksın, bütün dükkanlar kazansın, arkadaşlar birbirine gitsin gelsin yani çocukluğunuzun beraber geçtiği arkadaşınız öyle bir şey oluyor ki sizin yanınıza gelemiyor. Böyle bir baskı düzeni kurulmuş, biz bunu istemiyoruz, biz buna karşıyız.

"KAYBETMEK İÇİN DEĞİL, KAZANMAK İÇİN UĞRAŞIYORUZ"

Siyasette önceden diye bir şey olmadığını ifade eden Özay, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Biz daima önümüze bakacağız, bugüne bakmayacağız. Yarın bu partiyi nasıl kazandırabiliriz, bulunduğumuz toplumu nasıl başarıya ulaştırabilirize bakacağız. İnsanların öncedenine kafanızı takmayın. Bugün bu davaya gönül veriyorsa bu insanlar bizden demektir, şüpheyle yaklaşmanın bize faydası yok. Biz kaybetmek için değil, kazanmak için uğraşıyoruz. Bizim kazanmamız memleketimizin kazanması olacak. Biz başarıya aç bir toplumuz şuanda. Biliyorsunuz belediye başkanlığında 2 dönem seçimi de kazanamıyoruz. Ama bundan sonra el ele vererek birlik içerisinde bunları aşacağımıza inanıyorum."

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2018, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER