ÇÖP YIĞININA VATANDAŞTAN TEPKİ! ÇÖP YIĞININA VATANDAŞTAN TEPKİ!

İnebolu Belediyesi tarafından ilçeye "S.S. İnebolu İstiklal Yolu Kadın Girişim ve Üretim ve İşletme Kooperatifi’’ kuruldu.

Karadeniz Mahallesi’nde yer alan ve Belediye tarafından tadilatı gerçekleştirilen eski ilkokul binasında faaliyet gösterecek olup başta kestane olmak üzere diğer meyve ve sebzelere de hitap eden 16 adet makine alındı.

MARKA İSMİ İÇİN ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUZ

İnebolu Belediyesinden yapılan açıklamada: "Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülmekte olan SOGEP kapsamında kabul gören projemiz doğrultusunda Belediyemiz tarafından ’S.S. İnebolu İstiklal Yolu Kadın Girişim ve Üretim ve İşletme Kooperatifi ‘ kurulmuştur. Bu kadın Kooperatifimiz, Karadeniz Mahallesi’nde yer alan ve Belediyemiz tarafından tadilatı gerçekleştirilen eski ilkokul binasında faaliyet gösterecek olup başta kestane olmak üzere diğer meyve ve sebzelere de hitap eden 16 adet makine alınmıştır. Kooperatifimizin üreteceği ürünler için siz değerli halkımızın da desteği ile bir marka ismi arıyoruz. Sizlerin yorumlarda önereceğiniz marka isimleri, Belediyemizce değerlendirilerek marka olarak tescil ettirilecektir. Kooperatifimizin marka ismi için yorumlarınızı bekliyoruz." ifadelerine yer verildi.

Editör: TE Bilisim