Ufuk Uğuriş'ten müzik ziyafeti

Ufuk Uğuriş'ten müzik ziyafeti
banner3

Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü GENÇ-DES programı kapsamında ülke genelinde 20'ye yakın konser vermeye hazırlanan TRT Sanatçısı hemşehrimiz Ufuk Uğuriş, startı İnebolu'dan verdi.

İnebolu Kaymakamlığı'nca hazırlanan program ile 25 Ağustos Spor Salonu'nu dolduran yüzlerce öğrenciye Mehmet Reis'in konferansı sonra müzik ziyafeti sunuldu. TRT Sanatçısı İnebolulu hemşehrimiz Ufuk Uğuriş, ekibiyle gösterdiği canlı performans büyük alkış aldı. Türk Sanat Müziği yanısıra gençlere yönelik bir repertuar izleyen Uğuriş öğrencilerin her şakıya eşlik etmesi karşısında adeta hayran kaldı. Sanatçı Uğuriş ve öğrencilerin düeti haline gelen konserde coşku tavan yaptı.

Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy, konser sonunda Uğuriş'e plaket ve hediye takdiminde bulundu. Kaymakam Atasoy, öğrencilere yaptığı konuşmada "Ufuk Ağabeyiniz İnebolulu, o yüzden bu konserlere başlamayı İnebolu'dan uygun gördü. Bizlerde kendisine teşekkür ediyoruz. İnebolu'yu hiçbir zaman bırakmayacak. Okullar açıldıktan sonra inşallah bir etkinliğimiz daha olacak. O konserde de sizleri yalnız bırakmayacak, sizlerle beraber olacak bunun müjdesini şimdiden veriyoruz." dedi.