Taner Ayyıldız İnebolu'yu Kahkahaya Boğdu

Taner Ayyıldız İnebolu'yu Kahkahaya Boğdu
banner3

Sosyal medyada yayınladığı ‘Şive Candır’ konseptli videolarla tüm Türkiye’de yakından takip edilen İnebolulu hemşehrimiz Taner Ayyıldız, memleketinde gerçekleştirdiği stand-up komedi gösterisinde keyifli dakikalar yaşattı.

İnebolu Belediyesi tarafından organize edilen etkinliğe; İlçe Kaymakamı A. Atakan Atasoy, Belediye Başkanı Vekili Latif Gökcen, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Kömürcü ve çok sayı da kişi katıldı.

İnebolu Belediyesi Sinema Salonunda düzenlenen gösteride etkinliğe katılan vatandaşlara Kastamonu şivesini doğaçlama skeçlerle unutulmaz ve keyifli dakikalar yaşattı.

Birçok sahne de gösteri stand-up komedi gösterisinde bulunduğunu ifade eden Taner Ayyıldız program öncesinde gazetemize yaptığı açıklamasında şunları söyledi : ‘’İnebolulularla birlikte, kendi öz memleketimde, doğduğum, büyüdüğüm memleketimde, sevgili kardeşlerimle, abilerimle ve büyüklerimle birlikte olmakta benim için çok büyük heyecan. Hepinizi çok seviyorum, İnebolu’nun her şeyden çok gülmeye ihtiyacı var ve bu gülme kotasını da bu etkinlikle dolduracağız”

Büyük beğeni alan gösterinin bu akşam tekrar saat 20.00’da Belediye Sinema Salonu’nda yeniden gösterime girmesi kararlaştırıldı.

Biletler: Başoğlu Pastanesi, Atlantis, Palmiye’de

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 10:46

BARIŞ İLYASOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER