ZAFERYOLU CADDESİ AYDINLATILACAK

ZAFERYOLU CADDESİ AYDINLATILACAK
banner3

Köprülü kavşak ve yol çalışması sonrası karanlığa gömülen  Zaferyolu Caddesi aydınlatma çalışması başlayacak. Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü ve İnebolu Belediyesi arasında devam eden imar sorunu nedeniyle aylardır Zafeyolu Caddesi karanlığa mahkum olmuştu. Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy, vatandaşların çağrısını karşılıksız bırakmayarak devreye girdi.

İmar sorununun çözümü için çalışmaların hızlandırıldığını belirten Kaymakam Atasoy, sorununun çözülene kadar BEDAŞ tarafından Öğretmenevi önüne aydınlatma direği dikileceğini söyledi. Kaymakam Atasoy şöyle konuştu "Zaferyolu Caddesi'nin biran evvel aydınlatılması için vatandaşlarımızın beklentisi var. Burada bir geç kalınmışlık var. İmar sorunuyla alakalı iki kurum arasında bir takılma var. Şuanda öğretmenevi bölgesinin aydınlatılmaya başlanacak. Asıl proje bu değil ama iki kurum arasında imar sorunu çözülene kadar vatandaşımızı karanlıkta bırakmayacağız. Kurumlar sırt sırta vererek çalışmalarımızı hızlandıracağız."

AYDINLATMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Huner Özay ve yönetim kurulu üyeleri Zaferyolu Caddesi’nde BEDAŞ İl Müdürü Ramazan İşaret ile bir araya geldi.

Zaferyolu Caddesi’nde başlatılan aydınlatma çalışmalarını yerinde inceleyen Kaymakam Atasoy, BEDAŞ yetkililerine teşekkür etti.

Zaferyolu Caddesi’nin önümüzdeki haftadan itibaren aydınlatılacağı bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2017, 10:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER