YEŞİLÖZ KÖYÜ'NDE YOL ÇALIŞMASI BAŞLADI

YEŞİLÖZ KÖYÜ'NDE YOL ÇALIŞMASI BAŞLADI
banner3

İl Özel İdaresi ve İnebolu Köylere Hizmet Götürme Birliği işbirliğinde Gökbel Köyü'nden sonra Yeşilöz Köyü yolunda da stabilize çalışması start aldı.

İl Özel İdare'ye ait 7 kamyon ve İnebolu KHGB'nin 2 kamyonu ile çalışmaya başlayan ekipler ilk olarak 4,5 kilometrelik Gökbel Köyü yolunda stabilize çalışmasını tamamladı.

Ekipler Gökbel yolunun tamamlanmasının ardından Yeşilöz Köyü yolunda da çalışmalara bugün başladı.  Toplam 9 kamyon 1 greyder ile yol çalışmasına başlayan ekipleri Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy, İlçe Özel İdare Müdürü Tuncay Sönmezışık, Birlik Müdürü Akif Esgel ve İlçe Emniyet Müdürü Tayfun Bülbül ziyaret etti.

Gökbel ve Yeşilöz Köyü'ne yollarını yıl sonuna kadar yapılacağına dair söz verdiğini ve bu sözü yerine getirmenin mutluluğunu dile getiren Kaymakam Atasoy, çalışmaların gerçekleştirilmesinde Vali Yaşar Karadeniz ve Özel İdare Genel Sekreteri Zafer Karahasan'a teşekkür etti.

Yaklaşık 4 gün sürecek yol çalışmasıyla yola filler malzeme dökülerek asfalta hazır hale getirilecek, önümüzdeki sene 1. kat asfaltlanacağı bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2017, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER