İnebolu'nun Nefes Kredisi limiti 2 katına çıkartıldı

İnebolu'nun Nefes Kredisi limiti 2 katına çıkartıldı
banner3

İnebolu Ticaret ve Sanayi Odası yeni meclisi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti.

İnebolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şakir İşeri, Meclis Başkanı Ahmet Çeçen ve beraberindeki heyet TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​ Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

NEFES KREDİSİNE LİMİT ARTTIRIMI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından başlatılan "Nefes Kredisi" için İnebolu TSO üyelerine kullanılmak üzere 900 bin TL limit açıldı. TOBB Başkanı Hisarcıklığlu'nu ziyaret eden İnebolu TSO Başkanı Şakir İşeri'nin girişimleriyle limit 1 milyon 800 bin liraya yükseltildi.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret sırasında İnebolu TSO Başkanı Şakir İşeri, "Nefes Kredisi" limitinin yükseltilmesini talep etti. Talebi değerlendiren Hisarcıklıoğlu, 900 bin liralık limite 450 bin lira daha eklettirdi. 1 milyon 350 bin liraya yükseltilen kredi limiti de İnebolu TSO protokolü kapsamında 450 bin lira daha limit artırımıyla 1 milyon 800 bin liraya getirildi.

İnebolu TSO Başkanı Şakir İşeri ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Üyelerimizin sıkıntılarını ve sorunlarını biliyoruz. Bu nedenle de üyelerimizin Nefes Kredisi'nden daha çok pay alabilmesi için sorunlarımızı TOBB Başkanımı Rifat Bey'e ilettik. Sağolsun oda talebimizi geri çevirmedi. Girişimlerimiz sonucunda 900 bin liralık kredi limitimiz 2 katına çıkartılarak 1 milyon 800 bin liraya yükseltildi. Üyelerimiz güle güle kullansın" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER