İnebolu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nden muhteşem gece

İnebolu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nden muhteşem gece
banner13
banner3

İnebolu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri ve İnebolu Dostları Ankara'da düzenledikleri gecede Cumhuriyetin 100 üncü, Derneklerinin de 15 inci yılını kutlamak üzere bir araya geldiler. Geceye İnebolu Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay ve eşleri de katıldılar.

Dernek Başkanı L.Kerim Daşcı tarafından yapılan açılışta Dernek faaliyetleri slayt gösterisi eşliğinde paylaşıldı. Geceye katılanlara ve katkı sağlayanlara yapılan teşekkür konuşmasından sonra Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile tüm  devrim şehitleri anıldı. Aralarından ayrılan başkanları ile üyeleri için saygı ve özlemleri ifade edildi.
Belediye Başkanı Mustafa Hüner Özay tarafından yapılan konuşmada, İnebolu'nun tarihi önemi anlatıldı. Başkan Cumhuriyetimizin 100 üncü yılı ile Derneğin 15 inci kuruluş yıldönümüne  ilişkin duygularını misafirlerle paylaştı.

Derneğin kuruluşundan bu yana  görev yapan Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri ile geceye destekte bulunanlara Dernek yöneticilerince plaket takdim edildi.

Yapılan çekilişte Ersan Berber, Yakup Uludüz ve Üçel Cam Takı Atölyesince sağlanan hediyeler misafirlerle paylaşıldı.

Müzisyen Soner in  sahne aldiği gecede unutulmaz eğlenceli şarkilar ve marşlar esliginde hem Cumhuriyetimizin 100 üncü, hem de Derneğin 15 inci yıl coskusu bir arada yaşandı.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Talat REİS
Talat REİS - 5 ay Önce

Ankara İnebolular Yardımlaşma ve dayanışma derneğinin 15.,Cumhuriyetimizin

SIRADAKİ HABER