İnebolu TSO’dan Ankara çıkarması

İnebolu TSO’dan Ankara çıkarması
banner13
banner3

İnebolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şakir İşeri ve Meclis Başkanı Ahmet Çeçen, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Şakir İşeri, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “İnebolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak 7 ilçeye hitap ediyoruz biz. Çok güzel sakin bir seçim süreci geçirdik. Sağ olsunlar arkadaşların takdirini görmüşüz ki üçüncü döneme tek liste olarak girdim. Tek adaydım. Huzurlu bir şekilde seçimlerimizi tamamladık. Seçimden sonra çeşitli faaliyetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bugün de Başkanımızı ziyaret ettik. Rifat Başkanımızı görmekten her zaman gurur duyuyoruz. Çünkü bize her zaman büyük bir ağabey olduğunu hissettiriyor. Bizim arkamızda Rifat Hisarcıklıoğlu varsa bizim yapmayacağımız şey yok. O yüzden güzel bir gündü bizim için de. Burası her zaman söylüyor, zaten burası bizim evimiz. Buraya geldiğimiz zaman bir eve gelmiş rahatlığı var. Biz Mayıs ayında Genel Kurul’a geleceğiz. Allah’ın izniyle Rifat Başkanımızı destekleyeceğiz. Allah ömür verdiyse Başkanımızla birlikte bir 4 sene daha devam edeceğiz”.

MİLLETVEKİLLERİNE ZİYARET

İnebolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şakir İşeri ve meclis üyeleri daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Kastamonu milletvekillerine ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti Kastamonu Milletvekilleri Hakkı Köylü ve Metin Çelik, CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı ile bir araya gelen İnebolu TSO Başkanı Şakir İşeri ve meclis üyeleri, bölge sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2022, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER