İnebolu Postası Gazetesi'ni Unutanları Kınıyoruz

İnebolu Postası Gazetesi'ni Unutanları Kınıyoruz
banner3
Bugün bir yerel gazetede "İnebolu'da Basının Dünü Bugünü" başlıklı köşe yazısında İnebolu'da yerel basının tarihine dair engin bilgiler paylaşılmış, köşe yazısının bulunduğu gazetenin sahibinden övgü dolu sözlerle bahsedilmiş fakat gazetemiz İnebolu Postası'nın ise sadece ilçede hali hazırda yayın hayatına devam ettiğini belirten bir cümleyle geçiştirilmiştir.
İnebolu'da Basının Dünü Bugünü'nü kaleme alırken ne zorluklarla kurulmuş, tüm engellemelere ve baskılara rağmen 10. yılını doldurmuş ve hala daha havuz medyasında yer almadığı için ilan ve reklamları kesilmesine rağmen savaşmaya ve mücadeleye devam eden İNEBOLU POSTASI GAZETESİ'ni unutanları kınıyoruz.
Bilinmelidir ki İnebolu Postası Gazetesi ismi tek cümle de anlatılabilecek ve geçiştirilebilecek bir değersizlikte değildir. Gece gündüz her haberinize koşturan, her zaman tek gayesi İnebolu olan ve İnebolu için yaşayan gazetemizi dile getirmekten korkanlara ve İnebolu'da tek gazete varlığı algısı oluşturarak gazetemizi yok saymak isteyenlere inat gazetemizi arayarak destek mesajlarını ileten sevgili okurlarımıza teşekkür ederiz.
İnebolu Postası Gazetesi'nin sütunları, sansürsüzce yazı yazmak isteyen her görüşteki insana sonuna kadar açıktır. Sansüre boyun eğmek bir kader değil, bir seçimdir.
 
Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2018, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER