70 bin TL kazandı, 70 milyonu tek sayıyla kaybetti!

70 bin TL kazandı, 70 milyonu tek sayıyla kaybetti!
banner3

Milli Piyango’nun yılbaşı çekilişinde 70 milyon liralık büyük ikramiyeyi tek rakamla kaçırdı.

31 Aralık yılbaşı özel çekilişinde 70 bin liralık ikramiyenin isabet ettiği ‘’7615535’’numaralı tam biletiyle İnebolulu hemşehrimiz Muhittin Anıl Soğangöz’e teselli ikramiyesi kazandı.

7615535 numaralı tam bilete isabet eden büyük ikramiyeyi ’ 7615536’ numaralı biletiyle tek rakamla kaybeden 38 yaşındaki 1 çocuk babası  hemşehrimiz Muhittin Anıl Soğangöz, büyük ikramiyeyi tek rakamla kaçırmanın üzüntüsünü yaşadığını belirtti.

Soğangöz,  " Biletini İstanbul’dan satıcıdan aldığını belirterek" Milli Piyango biletimi aldığımda cüzdanıma koymuştum, yılbaşından iki gün sonra aklıma gelerek, internetten sonuçlara bakarak, biletimi kontrol ettim. Biletimde, büyük ikramiyeyi tek rakamla kaçırdığımı gördüm. Üzüleyim mi ?, sevineyim mi ? anlamadım bir  anda  çok şaşırdım, büyük ikramiyeyi kaçırdık, İnşallah ihtiyacı olan bir arkadaşımıza çıkmıştır’’.

‘’MEMLEKETİME İŞ YERİ AÇAR, EVİMİZİ TAMİR ETTİRİRDİM’’

Soğangöz,70 Milyon büyük ikramiye bana çıkmış olsaydı, öncelikle İnebolu’da bulunan evimizi tamir ettirir daha sonra ilçemize büyük bir iş yeri açardım, ‘Hayırlısı Olsun’‘’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 12:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER