'VAATLERİMİZ KAĞIT ÜZERİNDE KALMAYACAK'

'VAATLERİMİZ KAĞIT ÜZERİNDE KALMAYACAK'
banner3

İlçemiz Cünürye Mahallesinde yaşayan Binnaz Atılkan, ilçenin ilk ve tek kadın muhtarı oldu.

Cünürye Mahallesinde muhtarlık seçimini kazanan Atılkan, İnebolu ilçe merkezinde tek kadın muhtar olarak başarı elde etti. Mahallesine  5 yıl boyunca yönetecek olan muhtar Binnaz Atılkan , seçimlerden galip ayrıldığı için mutlu olduğunu, ilçede ilk ve tek kadın muhtar olarak seçildiğini söyledi. 

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde mahallesinde 5 adayla yarıştığını söyleyen muhtar Binnaz Atılkan gazetemize şu açıklamalarda bulundu : ‘’Cünürye Mahallesinde 5 Erkek olmak üzere ve ben tek bayan muhtarı adayı olarak yarışa katıldık. Seçim yarışında muhtar adaylarının hepsi birbirinden iddialı bir birinden güçlü adaylardı ve herkes emeği doğrultusunda çalıştı. Çalışmalarımızın sonucunda 31 Martta sandık başına gittik, seçmenlerimiz kimin hak ettiğini düşünerek tercihlerini kullandı. Sandıklarımız açıldığında seçmenlerimizin desteği ile muhtarlık görevine layık görüldüm, gururluyum’’ dedi. 

‘’NİÇİN MUHTAR ADAYLIĞIMI KOYDUM’’

 Niçin muhtarlığa aday olduğu sorusunu da yanıtlayan Binnaz Atılkan; ‘’Uzun yılladır Dernekçilikte yaptığımız için toplumun içinde nerde nasıl davranacağımızı biliyoruz.  Ankara ve İstanbul büyük şehirlerde büyük bir çevremiz var, mahallemizde yeni yerleşim yeri olduğu için ihtiyaçları gördüm, eksikleri gördüm, neler yapılabilir onları gördük ve vatandaşlarımızla bire bir konuşarak ve tartışarak muhtar adayı olma kararını aldım. Mahallemizin ihtiyaçları doğrultusunda alt yapı çalışmaları yaparak, projeler hazırlayarak seçmenlerimize vaatlerimizi sundum‘’ diye konuştu.

‘’MAHALLEMİZE EN YAKIŞAN HİZMETİ VERECEĞİM’’

Atılkan; ‘’Muhtarların görevlerini herkes biliyor, fakat bizim Cünürye Mahallemizi küçük bir İnebolu gibi düşünüyorum, mahallemizde parça, parça olduğu için apayrı hayat ve apayrı bir hizmet bekleyen bir mahallemizdir. Cünürye mahallemize en güzel en layık hizmetleri sunacağım.’’

‘’VAATLERİMİZ KAĞIT ÜZERİNDE KALMAYACAK’’

Seçim sürecinde verdiği bütün vaatleri yerine getireceğini belirten Muhtar Atılkan, “Vverdiğimiz vaatler kağıt üzerinde  kalmayacak. Mahallemizde ihtiyaç sahibi öğrenciler, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza bire bir ulaşıldığımı düşünmüyorum. İhtiyacı olmayıp ta vatandaşlarımızın daha çok ön planda tutulduğunu düşünüyorum.  Biz mahallemizde gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalışacağız’’ diye konuştu.  

‘’ÖRNEK BİR MUHTAR OLACAĞIM’’

31 Mart Yerel seçimlerinde İnebolu ilçe merkezinde tek bayan muhtar olarak Yiğit İnebolu’ya hizmet etme konusunda tek bayan muhtar örneği olacağım. Bütün Seçmenlerime desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum ’’dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 16:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER