3 Çocuğun Oynadığı Silah Ateş Aldı: 2 Ölü 1 Yaralı

3 Çocuğun Oynadığı Silah Ateş Aldı: 2 Ölü 1 Yaralı
banner3

İnebolu ilçesine bağlı Kabalar Köyü'nde 3 çocuk evlerinin odasında oynarken buldukları silahın ateş açması sonucu yaralandı. Ağır yaralı çocuklardan ikisi tüm müdahalelere rağmen kurtulamazken diğerinin tedavisi sürüyor.

İnebolu ilçesine bağlı Kabalar Köyü'nde iki kardeş 13 yaşındaki Osman Bakır ve 9 yaşındaki İlker Bakır ile kuzenleri 11 yaşındaki Esat Gökgöz, evlerinin odasında oynadıkları sırada buldukları silahın patlaması sonucu yaralandılar. Yan odadan silah sesini duyan ve odaya geldiklerinde çocukları kanlar içinde bulan ailesinin haber vermesi üzerine olay yerine gelen ambulans ile durumu ağır olan Esat Gökgöz ile kuzeni İlker Bakır İnebolu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Çok kan kaybeden ve ağır yalanan Esat Gökgöz doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Diğer ağır yaralı İlker Bakır da Kastamonu Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. İlker Bakır da Kastamonu Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Olayda hafif yaralanan Osman Bakır ise Küre Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Esat Gökgöz'ün ailesi çocuklarının vefat haberini alında hastanede sinir krizleri geçirdi. Aileyi yakınları güçlükle sakinleştirdi.

İlker Bakır ve Osman Bakır kardeşlerin ailesinin de İstanbul'da olduğu diğer çocuklarının sağlık sorunları nedeniyle yaz tatilinde çocukları İlker ve Osman Bakır'ı memleketteki kardeşlerinin yanına yerleştirdikleri öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2017, 23:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER