Genel Başkanımızın emrindeyiz, 'EVET' duruşunun arkasındayız

Genel Başkanımızın emrindeyiz, 'EVET' duruşunun arkasındayız
banner3

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İnebolu İlçe Başkanı Mustafa Ateş, partisinin Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi makamında ziyaret etti.

Genel merkez ziyaretlerinde bulunan MHP İlçe Başkanı Ateş, "Genel Başkanımızın emrindeyiz, "evet" duruşunun arkasındayız" dedi.

MHP İlçe Başkanı Ateş, genel merkez ziyareti sonrası gazetemize konuştu. Ziyaret konusunun ülke gündeminde olan 16 Nisan'da gerçekleştirilecek referandum süreci olduğunu belirten Ateş, şunları söyledi: "Uzun zamandır planladığım bir ziyaretti. Özel işlerim için gittiğim Ankara'da ilk fırsatta Genel Başkanımızı ziyaret ettim. Son dönemde ülkemizin gündeminde olan referandum sürecinde kendisine olan desteğimizi ifade ettim. Genel Başkanımızın "evet" duruşunun arkasındayız. Genel Başkanımız "evet" diyorsa bizlerde Milliyetçi Hareket Partisi İnebolu İlçe Başkanı ve İlçe Teşkilatı olarak elbette ki Genel Başkanımızın arkasında duracağız."

Ziyaretinin bireysel olarak gerçekleştiğini belirten Ateş, "Özel işlerim için gittiğim Ankara'da genel merkezi bireysel olarak ziyaret ettim. Yönetim Kurulu'nun planladığı yada organize bir ziyaret değildi." dedi.

Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin daha önce İnebolu'yu iki sefer ziyaret ettiğini ve kendisiyle görüşmesinde Bahçeli'yi İnebolu'ya davet ettiğini belirten Ateş, "İnebolu ile ilgili kendisinin güzel fikir ve düşünceleri var, bunları da paylaştık. Bende kendisine İnebolu halkının ve Milliyetçi Hareket Camiasının selamlarını getirdiğimi ifade ettim. İnebolu Belediyemizin başarılı çalışmalarından kendisini haberdar ettim ve kendisini ilçemize davet ettim."

MHP İlçe Başkanı Mustafa Ateş, Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin ardından Genel Başkan Yardımcısı Şevkat Çetin ile Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadri Durmaz'ı ziyaret etti. (Haber: Barış İlyasoğlu)

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2017, 13:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6

banner5