Reklam
Bugun...
Reklam
Reklam


Şit, “CHP’nin köpeklere vereceği yal yoktur”
Fevzi Şit, istifa edip AKP’ne kendini pazarlayan meclis üyeleri için çok ağır konuştu. “Bir kapıda bir köpeğe, bir kere yal verirseniz, köpek 40 kere orayı ziyaret edermiş. CHP’nin köpeklere vereceği yal yoktur. Alçaklar oyumuzu alıp gittiler, namussuz ve şerefsizler, HESAP SORACAĞIZ.” diyerek meydan okudu.

Şit, “CHP’nin köpeklere vereceği yal yoktur”
+ -
Reklam

 

“Öncelikle Genel Başkanımızı büyük bir coşku ve sıcaklıkla karşıladığınız için hepinizi canı yürekten kutluyorum. Genel Başkanımız bana “böyle bir kalabalıkla söyle ne görüyorsun?” diye sorduğunda “Sayın Genel Başkanım ne göreyim? AKP’nin sonunu görüyorum.” dedim. Söylenecek çok sözümüz var”, diyerek sözlerini sürdüren Başkan Fevzi Şit, “Çok laf etmek yerine çok iş yapmamız lazım,15 günümüz var, itle köpekle falan uğraşacak zamanımız yok. 15 gün sonra yalana, talana, hileye hurdaya, hele hele seviyesizliğe son verelim hep beraber. Bir hükümetin bakanını düşününki, ağzına aldığı sözü burada tekrarlama şansımız yok. Genel Başkanımız için onu anasının rahmine kadar kovalayacağım dedi. Ben biliyorum ki o analar, onların dersini verecektir. Biz de onun annesinin ellerini öpüyoruz. Binaların cepheleri giydirmekle, çok araba dolaştırmakla, hediye dağıtmakla bu iş olmaz. Bu iş yürek işidir. Bu yürekte sadece CHP’sinde var.” dedi.
Şit, “Bizim itle, köpekle harcayacak vaktimiz kalmadı.”
CHP’nden istifa edip AKP’ne geçen meclis üyeleri için yaptığı ağır konuşmasında, “Hani eskilerin bir değimi vardır. “Bir kapıda bir köpeğe, bir kere yal verirseniz, köpek 40 kere orayı ziyaret edermiş.” CHP’nin köpeklere vereceği yal yoktur. Alçaklar oyumuzu alıp gittiler, namussuz ve şerefsizler, HESAP SORACAĞIZ. Takii belediye meclis üyeliğinden istifa edip gidene kadar böyle yol kazaları olur. Tüm samimiyetimle söylüyorum. AKP’nden birileri bana gelip CHP’ne geçiyorum deselerdi ben önce örgütüme sorardım. “Bunları alalımı mı almayalım mı?” diye. Ama biz başka partinin oyları ile partimize gelenleri düşünmeyiz, almayız. Biz, CHP’nin helal oylarıyla iktidar olmayı 50 yıl bile olsa yine bekleriz, sonuna kadar bekleriz biz. MUSTAFA KEMAL’in helal yaşayışında, onurlu yaşayışında, bu KÖSTEBEKLER neden duramıyorlar. Duramazlar bunlarda doku uyuşmazlığı var. Birazcık duruyorlar, Sonrada DEFOLUP gidiyorlar. Samimiyetimle söylüyorum. Pek sevdiğim adam değillerdi. Hasbel kader içimizdeydiler. Bu hırsızlar oylarımızı çaldığı için kızıyorum ben, gittiği için değil.Keser döner sap döner gün gelir hesap döner. Çok önemli bir adam değil bu bölgenin adamı olduğu için değindim uzunca. Merak etmeyin o alçak adamdan oylarımızı geri alacağız.15 günümüz var. Bizim itle, köpekle harcayacak vaktimiz kalmadı.” dedi.
MHP ve diğer partilere de seslenen Başkan Fevzi Şit, “Kasetler önemli değil. Kasetlerin hesabını hâkim önünde verirsiniz. Cezası olanlar cezasını çeker, yeter ki “Kul hakkı” yemeyin, dikkat edin son 15 günde AKP’liler çok azıtacaklar. İşi kavgaya, gürültüye kadar uzatacaklar, bunlara uymayın, çalışın. Sandıklara sahip çıkacağız. Elektrik kesilse bile sandığın üzerine oturup bekleyeceğiz.” diyerek sözlerini tamamladı.
İstanbul Ses Gazetesi, “partisi CHP fikri AKP olan” Ergün Keleş’in AKP’ne geçeceğini daha önce yazmıştı ve Kâğıthane halkını uyarmıştı. Bir diğer meclis üyesi, Recai Varışlı zaten hiçbir zaman CHP olmadığı için Kâğıthaneli bu geçişe şaşırmadı, AKP’ne geçecekler arasında gösterilenlerin başında geliyordu.Bu haber 2941 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI