KADİR YILDIRIM'IN TAHİR ELÇİ ÖZENTİSİ MERAK EDİLENLER

Sayın Kadir Yıldırım artık çamur at izi kalsın ve İnebolu için mücadele edenleri, ben böyle karalarım, gerekirse yalan da konuşurum, atıfta da bulunuyorum politikası ile nereye kadar gideceksin. 
Hakların Demokratik Sosyal Medyası sayfasında beğenenin üstünü karalayarak sanki Cemal İlyasoğlu paylaşmış gibi gösterip yalanlarına ve çamurlarına insanların inanacağını düşünüyorsan yanılıyorsun. 
Değerli takipçiler bu kadar küstahça bir şey olmaz. Ben gazeteciyim. Herhangi bir partinin veya oluşumun sayfasına girmek, orada neler olduğunu öğrenmek, neler döndüğünü izlemek için o sayfayı beğenmek gerektiğini, yoksa takip edilemeyeceğini bütün dünya biliyor. Ama o bunlardan bir haberse onun bileceği iş. O sayfaya girmek demek o sayfanın politikasını kabul etmek demek değildir. Cemal İlyasoğlu Kastamonu Ak Parti merkez ilçe başkanlığının veya Kastamonu MHP İl Başkanlığının yada Kastamonu CHP İl başkanlığının, İYİ Partinin sitelerine girmek izlemek ve takip etmek için sayfalarını beğenmiştir. Cemal İlyasoğlu şimdi AKP limidir, MHP limidir, CHP limidir, İYİ Partili midir. Hatta Yeni İnebolu Ofset Gazetesini takip etmek ve izlemek için beğenmek gerektiğini Kadir Yıldırım düşünememektedir. Kaldı ki Kadir Yıldırım’ın adını verdiği sayfanın ilçemiz ile bir ilgisi olmadığı için Cemal İlyasoğlu o sayfayı beğenmemiştir. İnebolu ile ilgili bir politikası olsaydı, onu da beğenirdim. Hatta Ovacık'ta Kominist Parti Belediye Başkanı'nın yaptıklarını öğrenmek için onuda beğenir, takip ederim. O Partiyi ya da diğer partileri beğenerek neler yapıldığını görmek izlemek takip etmek isteyenlere de saygım sonsuzdur. 
Teknoloji yoksunlarının ve para hırsıyla gazetecilik yapanların işi, isimleri karalamak, kelimelerle oynamak, çamur atmaktan ibarettir. Bakın şimdi, 
Kadir Yıldırım internette Diyarbakır’da öldürülen Tahir Elçi’nin sitesini takip ediyor. HDP’nin birçok mahkemesinde savunusunu yapan Tahir Elçi’nin acaba hangi düşüncesini onaylıyor. Kadir Yıldırım şimdi HDP li midir, onu kamuoyuna söylesin. Cevap vermesi gerekiyorsa şu inci tanelerine versin cevabını.
15 Temmuz 2016 dan sonra Kastamonu’da yöneticilerinin Fetö üyesi olmaktan gözaltına alınan ve Kayyum atanan daha sonrada kaldırılan ve sahiplerinin 5 yılın üzerinde ceza aldığı Anadolu hastanesinin matbaa ile ilgili acaba il merkezinde onca matbaa olmasına rağmen yıllardır Kadir Yıldırım’a yaptırmasında ve diğer insanları ona yönlendirmek istemesinde acaba etkili olan neydi bunu sormuyorum.
Fetö’nün basın yayın organı Zaman Gazetesinin yıllarca abonesi olmasının sebebi neydi, bunu da sormuyorum.
Fetönün İnebolu’da ki dershanesine 15 Temmuz 2016 öncesi acaba ne kadar iş yaptı ve faturasını kesti, bunu da sormuyorum.
Hangi cemaate mensup bunu da sormuyorum.
Yazdıkça batıyorsun Sayın Yıldırım, bu iş isim silme karalama ile olmaz. Yalanları değil, İnebolu gerçeklerini kaleme al. Biz İnebolu’nun yerel gazetesiyiz. Anamız babamız atamız onların ataları İnebolulu. 
Sana bir daha soruyorum. Atatürkçü bir öğretmen babanın mirasını yiyen çocuğu olarak, ANDIMIZ’ı kabul etmeyen, yok sayan, Danıştayın aldığı Andımızın okunması gerekir kararını kabul etmeyen, özerkliği ve eyalet sisteminin başkanlıkta uygulanacağını savunan bir partinin yönetiminde bulunmayı içine sindirebiliyor musun?
Basın Ulusun Ortak Sesidir. Bir güç, bir okul, bir yol göstericidir. Mustafa Kemal Atatürk
Cumhuriyet Bayramın Kutlu Olsun.
Beni takip etmeye devam edin…

YORUM EKLE

banner6

banner5