31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimleri'nde İnebolu'nun yeni muhtarları da belli oldu. Kıyasıya rekabetin yaşandığı muhtarlık seçimlerinde İnebolu ilçe merkezi ve köylerinin yeni dönemde görev yapacak muhtarlar belirlendi.
Pazar günü yapılan seçimlerin ardından İnebolu’nun 14 mahallesinde 5’inde muhtar değişikliği yaşandı. Önceki dönem muhtarlık yapan 11 isim görev yerinde yeni korumaya başarırken 5 muhtar değişti.
MAHALLE MUHTARLARI ŞÖYLE
Aşağıhatıp Mahallesi Bahattin Atılkan
Avara Mahallesi Ömer Balcı
Boyran Mahallesi Ali Altun
Camikebir Mahallesi Cevat Civci
Cünürye Mahallesi Binnaz Atılkan
Camlıca Mahallesi Fazlı Sarıman
Karaca Mahallesi Orhan Kara
Karadeniz Mahallesi Salih Gonca
Kızılkara Mahallesi Haldun Emir
Musa Mahallesi Hüseyin Demir
Yakaboyu Muhalle Şenol Karahasan
Yeni Mahalle Nufer Terzi
Yeşilöz Mahallesi Özcan Kaba
Yukarıhatıpbağı Mahallesi Salih Kara
KÖY MUHTARLARI
Akçay Ömer Yazıcı
Akgüney Faik Karabudak
Akkonak Emrullah Nalbant
Aktaş Köyü Mustafa Şen
Alaca Köyü Hüseyin Battaloğlu
Aşağıçaylı Köyü Mustafa Salepcioğlu
Atabeyli Köyü Remzi Özkaya
Ayva Köyü Ahmet Çakılcı
Ayvat Köyü Cevdet Şirin
Başköy Köyü Ekrem Kıyoğlu
Bayıralan Köyü İbrahim Tunoğlu
Belen Köyü Ahmet Erbay
Belence Köyü Niyazi Düzgören
Belören Köyü Hüsnü Hamaloğlu
Beyler Köyü Ramazan Şivetoğlu
Çamdalı Köyü Hüseyin Aydın
Çaydüzü Köyü Yaşar Kumcu
Çaykıyı Köyü Mehmet Yıldız
Çicek Yazı Köyü Ekrem Saygıoğlu
Çubuk Köyü Satılmış Köseoğlu
Deliktaş Köyü Kemal Gürgen
Deresökü İsmet Göksu
Dibek Köyü Şenol Çalık
Dikili Köyü Ahmet Aran
Doğanören İsmail Keskin
Durupınar Köyü Kadir Abancı
Eren Yolu Köyü Ali Eşen
Erkekarpa Köyü Yaşar Denizgezen
Esenyurt Köyü Emrullah Kuruahmet
Evrenye Köyü Hayri Yorulmaz
Göçkün Köyü Ersin Çodur
Gökbel Köyü Bilal Özden
Gökçevre Yaşar Kök
Güde Köyü İbrahim Sezer
Güneşli Köyü Mustafa Çamuroğlu
Hacıibrahim Hayri Yılmazer
Hacımehmet Köyü Mustafa Köprülü
Hamit Köyü Veli Kömüşçü
Hayrioğlu Köyü İsmail Doğan
Hörmetli Köyü Nazım vursavaş
İkiyaka Köyü Murat Rüzgar
İkizler Köyü Cemal İlnam
KABALAR Köyü Hasan Ustaoğlu
Kabalar Sökü Rüstem Erdin
Karabey Köyü İsa Öz
Karşıyaka Köyü İrfan Yılmaz
Kayaelması Köyü Ahmet Kabadayı
Keloğlu Köyü Osman Sarıgül
Korupınar Köyü Mehmet Teke
Köroğlu Köyü Ersin Kıvanç
Köse Köyü Mustafa Yanıkoğlu
Kuzluk Köyü Ergün Usta
Örtülü Köyü Mehmet Şekerci (Kurayla)
Özbaşı Köyü Mustafa Demir
Özlüce Köyü Hasan Erdeniz
Sakalar Köyü İrfan Çekirdek
Salcıoğlu Köyü İsa Yılmaz
Soğukpınar Köyü Selahattin Canoğlu
Sökü Köyü Adem Takkur
Şamalı Köyü Sadık Aydın
Şamoğlu Köyü Salih Kaya
Şeyhömer Köyü Satılmış Teke
Taşburun Köyü Recep Muhammed Kuvvet
Taşoluk Köyü Yaşar Oy
Toklukaya Köyü Celal Coduroğlu
Uğrak Köyü Fatih Efe
Ulu Köyü Mehmet Aydoğan
Ulu Yol Köyü Cemal Karaahmetoğlu
Üçevler Köyü Celal Celenoğlu
Üçlüce Köyü Bayram Güneş
Yamaç Köyü Şaban Beyaz
Yaztepe Köyü İzzet Kalaycıoğlu
Yolüstü Köyü Yılmaz Kıvrak
Yukarıçaylı Köyü Mustafa Yılmaz
Yukarı Köyü Veli Akbaş
Yunus Köyü Bakiye Çevik
Yuvacık Köyü Mehmet Çayan
Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 16:18