İnebolu Anadolu Lisesine Kolej Düzeyinde Fen Laboratuarı

Almanya'da yaşayan Ahmet İLYASOĞLU İnebolu Anadolu Lisesi'nin Fen Laboratuarının donanımını yaptı.

İnebolu Anadolu Lisesine Kolej Düzeyinde Fen Laboratuarı
banner3

İnebolu Anadolu Lisesinin yenilenen Fen Laboratuarı açılışı Yapıldı. Donanımı Almanyada yaşayan Ahmet İlyasoğlu tarafından yapılan İnebolu Anadolu Lisesi Fen Laboratuarı açılışı hazırlanan bir program ile gerçekleştirildi. Yıllardır kullanılan ve artık miadını doldurmuş, kullanılamayacak duruma gelmiş İnebolu Anadolu Lisesi Fen laboratuarı Almanya'da yaşayan hemşerimiz Ahmet İlyasoğlu tarafından yenilendi.

Yeni Fen Laboratuarının açılışı Milli Eğitim Müdürü Cihan Aktaş, Eğitim gönüllüsü Dr. Hasan Doğan ve Okul Aile Birliği Başkanı Cemal İlyasoğlu'nun kestiği kurdele ile yapıldı. Açılışa eğitim gönüllüleri, okul idaresi ve Okul Aile Birliği yönetim kurulu üyeleri katıldı. Okul Aile Birliğinin, eğitim gönüllüsü Ahmet İlyasoğlu'na verilmek üzere hazırladığı plaketi, Öğretmen Hasan İlyasoğlu'na Milli Eğitim Müdürü Cihan Aktaş tarafından verildi. Okul Aile Birliği Başkanı Cemal İlyasoğlu Fen Laboratuarının kurulması süreci ile Ahmet İlyasoğlu hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Ahmet İlyasoğlu, gazetemize gönderdiği mesajda, doğduğum büyüdüğüm ilçemdeki öğrencilerin bu okuldan ve laboratuardan faydalanarak, bilim insanı, doktor, avukat, mühendislik gibi mesleklere yönelebilmeleri ve ülkesine hizmet eden iyi bireyler olmasının kendilerini mutlu edeceğini belirterek yenilenen fen laboratuarının İnebolu'ya Okulumuza ve öğrencilere hayırlı olmasını diledi

İnebolu Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği, eğitim gönüllüsü Ahmet İlyasoğlu'na katkılarından dolayı teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2017, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6

banner5