Erdin Aydemir, Emniyet Genel Müdürlüğü'ne Atandı

İnebolu İlçe Emniyet Müdürü Erdin Aydemir, Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine atandı.

Erdin Aydemir, Emniyet Genel Müdürlüğü'ne Atandı
banner3

İnebolu'ya 1 yıl önce atanan İlçe Emniyet Müdürü Erdin Aydemir, Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü'ne atandı.

Atama haberini alan İlçe Emniyet Müdürü Erdin Aydemir, Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy'u makamında ziyaret etti. Kaymakam Atasoy, İnebolu'dan Emniyet Genel Müdürlüğü'ne atanan Erdin Aydemir için hem mutlu hem üzgün olduğunu belirterek şöyle konuştu: "Değerli çalışma arkadaşımızı yolcu edecek olmak bizi üzse de Emniyet Genel Müdürlüğü'ne atanmış olması bizleri sevindirdi.  Kendisiyle 15 Temmuz öncesi ve sonrası yoğun bir çalışma temposuyla çalıştık. Bu tempodan alnının akıyla çıktı. Beyefendi kişiliği ve karakteriyle, çalışma ahlakı ve aile ilişkileriyle örnek bir kamu görevlisidir. Ankara'daki yeni görevinde de başarılarının devam edeceğinden kuşkumuz yoktur."

İlçe Emniyet Müdürü Erdin Aydemir ise "Geçen yıl atandığımız İnebolu'da güzel diyaloglar kurduk, güzel çalışmalar yaptık. Devlet büyüklerimizin şahsımı Emniyet Genel Müdürlüğü'ne layık görmesinden büyük gurur duyduk. İnebolu'yu unutmayacağız, Ankara'da herkese kapımız açık olacaktır" dedi.

Sıcak kanlı, samimi tavırlarıyla bilinen İlçe Emniyet Müdürü Erdin Aydemir'e İnebolu'daki çalışmalarından ötürü teşekkür eder, yeni görevlerinde başarılar dileriz.  

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2016, 11:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6

banner5