AKP İnebolu Danışma Meclisi Toplandı

Danışma Meclisi toplantısında 15 Temmuz kalkışması, Ilgaz Tüneli açılışı, ÇED raporu, Balıkçı Barınağı, 18. madde, hastane inşaatı, elektrik kesintilerinin içinde olduğu bazı konular görüşüldü

AKP İnebolu Danışma Meclisi Toplandı
banner3

İnebolu Öğretmenevinde yapılan ilçe danışma meclisi toplantısına,  AKP Milletvekili Metin Çelik ile Murat Demir, İl Başkanı Halil Uluay, il yöneticileri,ilçe yöneticileri ve muhtarlar katıldı.

  İlçe danışma meclisinde  Milletvekilleri Metin Çelik ile Murat Demir söz alarak 15 Temmuz darbe kalkışması hatırlatılırken, getirilmek istenilen Cumhurbaşkanlığı sistemi dile getirildi. 130 yıllık hayalin  gerçekleştiği belirtilen konuşmalarda, pazartesi günü yapılacak olan Ilgaz Tüneli açılışına Başbakan Yıldırım'ın ve bakanların katılacağı belirtildi.  İnebolu Limanına ilk etapta 209 milyon TL lik yatırım yapılacağını belirten Murat Demir, Balıkçı Barınağının yapılmasının boynumuzun borcu olduğunu tekrar ifade etti.  İnebolu'yu çok güzel günlerin beklediği ifade edilen toplantıda herkesi Ilgaz Tüneli açılışına davet ettiler.

    Toplantıda, yeni hastanenin yapılmasına engel olan 18 madde, yeni hastane inşaatına başlanamaması, Limanın ÇED Raporu, köylerdeki elektrik sorunları, kar mücadelesi gibi konular dile getirildi.  

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2016, 19:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6

banner5